W Niedziele 25 Stycznia 2015 roku odbędzie się XX Turniej im Józefa Podlesia.
XX JUBILEUSZOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
PIĘCIOOSOBOWEJ im. JÓZEFA PODLESIA - 2015
25 - STYCZEŃ - 2015
GRUPA A | GRUPA B | GRUPA C | GRUPA D | ||||
1. | NGK - 1 | 5. | ETISOFT | 9. | EKOMAX | 13. | TOMEX |
2. | ANDERS TEAM | 6. | STALMET KNURÓW | 10. | DOMUS | 14. | Nbit |
3. | BEUMER | 7. | JANEL | 11. | MASACRA | 15. | FC RENTA |
4. | TS 10 ka.pl Zabrze | 8. | MONTERY | 12. | WCZORAJSI | 16. | NGK - 2 |
ELIMINACJE FAZA GRUPOWA 25.01.2014 r.
LP | GODZ | NAZWA DRŻUYNY | & | NAZWA DRUŻYNY | WYNIK | |
1. | 8.00 | NGK - 1 | 1-2 | ANDERS TEAM |
|
|
2. | 8.20 | BEUMER | 3-4 | TS 10ka.pl Zabrze |
|
|
3. | 8.40 | ETISOFT | 5-6 | STALMET KNURÓW |
|
|
4. | 9.00 | JANEL | 7-8 | MONTERY |
|
|
5. | 9.20 | NGK - 1 | 1-3 | BEUMER |
|
|
6. | 9.40 | ETISOFT | 5-7 | JANEL |
|
|
7 | 10.00 | ANDERS TEAM | 2-4 | TS 10ka.pl Zabrze |
|
|
8 | 10.20 | STALMET KNURÓW | 6-8 | MONTERY |
|
|
9 | 10.40 | NGK - 1 | 1-4 | TS 10ka.pl Zabrze |
|
|
10 | 11.00 | ETISOFT | 5-8 | MONTERY |
|
|
11 | 11.20 | ANDERS TEAM | 2-3 | BEUMER |
|
|
12 | 11.40 | STALMET KNURÓW | 6-7 | JANEL |
|
|
13 | 12.00 | EKOMAX | 9-10 | DOMUS ŁABĘDY |
|
|
14 | 12.20 | TOMEX | 13-14 | Nbit GLIWICE |
|
|
15 | 12.40 | MASAKRA | 11-12 | WCZORAJSI |
|
|
16 | 13.00 | FC RENTA | 15-16 | NGK - 2 |
|
|
17 | 13.20 | EKOMAX | 9-11 | MASAKRA |
|
|
18 | 13.40 | TOMEX | 13-15 | FC RENTA |
|
|
19 | 14.00 | DOMUS ŁABĘDY | 10-12 | WCZORAJSI |
|
|
20 | 14.20 | Nbit GLIWICE | 14-16 | NGK - 2 |
|
|
21 | 14.40 | EKOMAX | 9-12 | WCZORAJSI |
|
|
22 | 15.00 | TOMEX | 13-16 | NGK - 2 |
|
|
23 | 15.20 | DOMUS ŁABĘDY | 10-11 | MASAKRA |
|
|
24 | 15.40 | Nbit GLIWICE | 14-15 | FC RENTA |
|
|
ĆWIERĆFINAŁY 25 - styczeń 2015
Lp. | GODZ. | ZESPÓŁ |
| & | ZESPÓŁ | WYNIK |
25. | 16.00 |
| 1A | - 2C |
|
|
26. | 16.20 |
| 1B | - 2D |
|
|
27. | 16.40 |
| 1C | - 2A |
|
|
28. | 17.00 |
| 1D | - 2B |
|
|
PÓŁFINAŁY
Lp. | GODZ. | ZESPÓŁ & ZESPÓŁ | WYNIK | ||
29. | 17.20 |
| ZW. 25 - ZW.26 |
| : |
30. | 1740 |
| ZW. 27 - ZW. 28 |
| : |
MECZ O III MIEJSCE
Lp. | GODZ. | ZESPÓŁ | & | ZESPÓŁ | WYNIK |
31. | 18.00 |
| P. 29 - P. 30 |
| : |
FINAŁ
Lp. | GODZ. | ZESPÓŁ | & | ZESPÓŁ | WYNIK |
32. | 18.20 |
| ZW. 29 - ZW. 30 |
| : |
25.01.2015r. GODZ : 19.00
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU - im. JÓZEFA PODLESIA - 2014
NAJLEPSZY STRZELEC -
NAJLEPSZY ZAWODNIK -
NAJLEPSZY BRAMKARZ -
DOTYCHCZASOWI ZWYCIĘZCY : 1995 - AJAX , 1996 - RANGERS , 1997 - AJAX ,
1998 KARLUSY , 1999 -KARLUSY, 2000 - OKNOMONT, 2001 - PIK - NET , 2002 - RADAN,
2003 - OKNOMONT, 2004 - REMEDIUM, 2005 - PIZZERIA TV , 2006 - RADAN , 2007 - ROM - POL , 2008-PIZZERIA TV, 2009 - TANGO JUNIOR, 2010 -ROWIBAU, 2011-PROFI -CARD, 2012 -ROWIBAU, 2013 - PRZERWA , 2014 - Nbit,
Ja i Bodyń jesteśmy ;)
jestem
jestem w gipsie :))))))))
jestem ;)próbujemy z Tomkiem załatwić kogoś za Pitra :P
jestem
Wczorajsi | 3:6 | All Stars |
2017-02-26, 10:40:00 |
||
dzisiaj: 48, wczoraj: 16
ogółem: 687 023
statystyki szczegółowe